Nations of the Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nations of the Earth

Fórum alapú gazdaságstratégiai játék
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ötletek, kérdések

Go down 
+3
Kristóf
Saud bin Rahman
Pacim
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
gertam
Ország vezető
Ország vezető
gertam


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 24.
Age : 41
Tartózkodási hely : Bécs

Character sheet
Népszerűség: 10%

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptyHétf. Nov. 02 2015, 19:32

Ha jól emlékszem már beszéltünk róla, hogy az ideológiai viták elkerülése végett a génmódosítás helyett valami más kéne. Esetleg az űrfejlesztéseknek is lehetne a krémkedésen kívül valami gazdasági előnye is, végül is az űrturizmus vagy az ott szerzett terület növelheti az állam befolyását, területét. Mivel nincs már meg nekem az a bizonyos költségvetés a többi részletre nem emlékszem. Esetleg még azt is meg lehetne oldani, hogy ne csak 1 vezető tisztség (ENSZ vezet legyen, hanem ezen a téren is legyen komoly vetélkedés a befolyásszerzés érdekében az államok között. Ha jól emlékszem erre volt az ENSZ BT, de ha mondjuk 10-12 játékos ország lesz, akkor már a 3 BT tag is elég nagy torzulást jelent- és igazából nincs sok értelme. Nagyjából ennyi jutott eszembe, a többit majd a kv ismeretében.

Alvarez írta:
gertam írta:
Ugye komoly szerkezeti változás nem lesz a  játékban? Kezdjünk már toborozni vagy még korai?

Az RPG top sites linkje szerin már nem vagyunk ott bejegyezve. Gondoltam szólok.

Toborozni már lehet, nagyon komoly szerkezeti változás nem lesz Smile
Ötleteket szívesen fogadok Smile

Az FRPG linket javítottam, már lehet használni.
Vissza az elejére Go down
gertam
Ország vezető
Ország vezető
gertam


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 24.
Age : 41
Tartózkodási hely : Bécs

Character sheet
Népszerűség: 10%

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptyKedd Nov. 03 2015, 19:01

A chat órája jó időt mutat, ha a saját profilomban átállítom az időzónát a mienkre.
Vissza az elejére Go down
Flat
Ország vezető
Ország vezető
Flat


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2010. Dec. 27.
Age : 34

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptyKedd Nov. 03 2015, 19:54

Hát, nem valami sok a jelentkező. Hirdetni kellene! Jómagam kitettem az oldal linkjét az általam kezelt oldalon, de egyelőre nem hozott létszám növekedést. Nincs meg a régi játékosok e-mail címe?
Vissza az elejére Go down
Alvarez
Fő Admin
Fő Admin
Alvarez


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2011. Feb. 13.
Age : 34

Character sheet
Népszerűség: 10%

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 05 2015, 22:13

A régi játékosoknak küldtem e-mailt, illetve hétvégén még kiteszem az oldalunkat pár fórumra Smile
Vissza az elejére Go down
gertam
Ország vezető
Ország vezető
gertam


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 24.
Age : 41
Tartózkodási hely : Bécs

Character sheet
Népszerűség: 10%

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptyVas. Nov. 15 2015, 15:51

Jól látom, hogy most nincs beállítva a termelő épületek korlátozása, tehát 50 kör után akár 250 épület is lehet ugyanabból?
Vissza az elejére Go down
gertam
Ország vezető
Ország vezető
gertam


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Dec. 24.
Age : 41
Tartózkodási hely : Bécs

Character sheet
Népszerűség: 10%

Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 EmptySzer. Nov. 25 2015, 10:11

Alvarezről tudtok valamit hova lett megint?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek, kérdések - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek, kérdések   Ötletek, kérdések - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek, kérdések
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gyakran Ismétlődő Kérdések (Gy.I.K)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nations of the Earth :: Általános :: Kérdések-
Ugrás: